Pasování na čtenáře 2024

1.B ZŠ TGM

V prvním červnovém týdnu se u nás v knihovně vystřídali prvňáčci z 9 tříd českokrumlovských škol. Bylo to završení již osmnáctiletého projektu Cesta do knihovny. Děti předvedly i před pozvanými rodiči, jak krásně se naučily číst. Třídy si také připravily krátká vystoupení. Po složení slibu, že budou mít rádi knížky, holčičky i kluky pasovala Písmenková víla. Každé dítě si odneslo na památku odznak-placku, zájemci o návštěvy knihovny získali na jeden rok zdarma čtenářský průkaz. Všechny děti také dostaly knížku, kterou v rámci celostátní akce Knížka pro prvňáčka zaštítěné Svazem knihovníků a informačních pracovníků vydává nakladatelství Triton. Knížka se nedá koupit, je určena jen pro tyto začínající čtenáře. Přejeme všem malým čtenářům, aby jim zájem o knížky a čtení vydržel po celý život!

Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/29)Pasování na čtenáře, 1.B ZŠ TGM, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/29)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: