Pasování prvňáčků na čtenáře

V červenci 2022 jsme se po dvou letech, kdy to nešlo, opět dočkali pasování prvňáčků na čtenáře. Je to každoroční vyvrcholení projektu Cesta do knihovny, který se u nás koná již po šestnácté. Letos se účastnili prvňáčci ze sedmi prvních tříd čtyř českokrumlovských základních škol. Celkem to bylo na 160 dětí. Zároveň všechny děti také obdržely Knížku pro prvňáčka z celostátního projektu Už jsem čtenář, krásný odznak – placku pro malé čtenáře a kdo chtěl a rodiče ho přihlásili, také čtenářský průkaz do naší knihovny (na jeden rok zdarma). Těšíme se na nové malé čtenáře!

Pasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím

Pasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPasování na čtenáře, 1. C ZŠ Za Nádražím, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: