Odlož mobil v knihovně - akce prodloužena do konce února

Českokrumlovská knihovna se zapojila do akce zaměřené na sběr vysloužilých mobilních telefonů v Jihočeském kraji. Sběrné místo je v oddělení pro dospělé (Horní 155). Díky zapojení do akce máte možnost vyhrát poukázky na nákup knih v hodnotě až 2 000 Kč.

Zapojit se do soutěže nazvané „Odlož mobil v knihovně“ je jednoduché – stačí do označeného boxu v naší knihovně kdykoliv od 1. 12. 2022 do 28. 2. 2023 přinést jakýkoliv starý mobilní telefon a označit jej kontaktními údaji. Čím více telefonů zájemci přinesou a označí, tím větší šanci mají vyhrát.

Nejúspěšnější knihovny získají finanční odměny, které mohou použít například na nákup nových publikací, nebo uspořádání akcí pro veřejnost. Knihovna, v níž se vybere absolutně nejvíce mobilních telefonů pak obdrží speciální finanční bonus 10 000 Kč.

Soutěž organizuje nezisková společnost ASEKOL ve spolupráci s Jihočeským krajem. Má mimo jiné upozornit na to, že i drobné elektrozařízení obsahuje velké množství různých materiálů, které se odbornou recyklací vrací zpět do oběhu. Díky tomu není potřeba je nově vyrábět nebo těžit.

Podrobné informace včetně pravidel naleznete na webu www.odlozmobil.cz

 

Odlož mobil v knihovně - prodlouženo do konce února 2023

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: