O kouzelném sluchátku

Ve čtvrtek 10. 3. 2022 jsme v oddělení pro děti přivítali velkou skupinu dětí z MŠ a ZŠ v Zubčicích. Děti ze základní školy k nám jezdí na besedy již dlouho, ale pro ty nejmenší z mateřské školy to byla premiéra. Paní učitelky si vybraly program O kouzelném sluchátku, který přibližuje osobnost a dílo Adolfa Borna. Kromě ukázek z knih ilustrovaných panem Bornem malí návštěvníci viděli dva díly z Večerníčků - o Machovi a Šebestové a příhody psa Baryka v měsíci březnu. Děti byly doslova nadšené a chovaly se velmi vzorně. Hádaly i hádanky a vše uhádly! Bylo to velmi vydařené setkání v knihovně a těšíme se, že zubčické děti k nám opět někdy přijedou!

O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověO kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: