O kouzelném sluchátku

Ve čtvrtek 1. 2. 2024 hned po ránu přišla do oddělení pro děti 3. třída ze ZŠ Kájov. Po zavolání kouzelným sluchátkem zazněla písnička z večerníčku o Machovi a Šebestové a tím začalo besedování o ilustrátorovi Adolfu Bornovi a knihách, ve kterých jsou jeho obrázky. Adolf Born ilustroval desítky knih pro děti, nejvíce spolupracoval s Milošem Macourkem a Jiřím Žáčkem. Zahráli jsme si také na ozvěnu za pomoci vtipných otázek z knihy J. Žáčka. Kájovské děti byly opravdu velmi pozorné, a tak věříme, že si z tohoto programu i něco zajímavého odnesly. Těšíme se zase někdy na viděnou!

O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/14)O kouzelném sluchátku, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/14)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: