Norské Lofoty – putování za polární září

Ve čtvrtek 28. 4. 2022 jsme v oddělení pro dospělé přivítali fotografa a cestovatele pana Lukáše Brychtu. Tentokrát jsme společně cestovali až za severní polární kruh na norské souostroví Lofoty. Prostřednictvím poutavého vyprávění a úchvatných fotografií jsme se seznámili nejen s překrásnou krajinou, ale zejména s fenoménem polární záře. Panu Brychtovi děkujeme za opravdu nevšední zážitek, těšíme se na podzim na jeho další vyprávění a na vaši návštěvu.

Norské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNorské Lofoty – putování za polární září, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: