Návštěvy ze škol

V oddělení pro děti se střídají školní třídy na literárních besedách, nejmenší děti si zase chtějí prohlédnout knihovnu. Na začátku března nás navštívily dvě třídy ze ZŠ Za Nádražím, vybraly si program o Václavu Čtvrtkovi, Rumcajsovi a Jičíně. Oddělení pro děti si přišly prohlédnout malí návštěvníci z mateřské školky T. G. Masaryka a určitě se jim u nás líbilo. Těšíme se na další malé i větší návštěvníky!

Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/24)Návštěvy ze škol, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/24)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: