Návštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník

Ve středu 19. 1. a ve středu 26. 1. 2022 navštívily naši knihovnu děti z dětské skupiny Vyšník. Poprvé to byly ty nejmenší – děti 3 až 4 leté. Musíme je pochválit, byly velmi hodné a pozorně poslouchaly pohádku o kocourku Peříčkovi, která je předváděna i s papírovými loutkami a obrázky. Pak ještě následovalo prohlížení knížek určených těm, kteří a které ještě neumějí číst.

Druhou středu přišli školáci – šest kluků a jedna dívka v rozpětí od 2. po 4. třídu. Pro ty už byla určena informace, jak se můžou stát našimi čtenáři, seznámení s fondem oddělení pro děti a pak následovala procházka po dalších odděleních knihovny. Pak si naši malí návštěvníci mohli prohlédnout knížky i časopisy, které je velmi zajímaly. Věříme, že spolupráce byla navázána a nevidíme se naposledy.

Návštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěvy dětí z dětské skupiny Vyšník, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: