Návštěva prvních školáků

V úterý 13. 9. 2022 jsme v oddělení pro děti uvítali první školní třídu od začátku školního roku 2022/23. Byla to třída ze ZŠ Kaplická, která sdružuje žáky různého věku. S paní učitelkou Mgr. Kašákovou navštíví naši knihovnu každý měsíc tohoto školního roku, jedná se tedy o pravidelnou spolupráci. Při první návštěvě jsme měli podzimní téma, v jehož rámci se děti dozvěděly, proč slavíme 28. září Den české státnosti – svátek sv. Václava. Svoje čerstvě nabyté vědomosti si pak mladí návštěvníci ověřili v malém testu, který dopadl na jedničku. Těším se na další setkání v říjnu!

Návštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva prvních školáků, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: