Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně

V úterý 7. 5. 2024 jsme v naší knihovně přivítali na tři desítky prvňáků ze základních škol ve Vyšším Brodě a Lipně nad Vltavou. Děti si prohlédly všechna oddělení a podívali se i do historických sálů Prelatury. Děkujeme za návštěvu a těšíme se zase někdy na viděnou.

Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/16)Návštěva dětí z Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/16)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: