Návštěva dětí z Křemže

Ve středu 9. 2. 2022 navštívili knihovnu šesťáci ze ZŠ Křemže. Na úvod jsme prošli všechna oddělení knihovny, abychom se pořádně zorientovali, děti se dozvěděly, jaké dokumenty knihovna nabízí, vyzkoušeli si přečíst Braillovo písmo, nebo vyhledat význam svého příjmení ve sbornících. Po rychlé prohlídce jsme se usadili v učebně, ve které jsme se zabývali informacemi a hlavně způsoby jejich předávání, děti si vyzkoušely předat sdělení pantomimou, obrázkem nebo třeba popisem. V poslední části společného programu jsme si názorně předvedli, že není nutné informaci znát, ale umět ji vyhledat, proto děti ve skupinkách vyrazily na lov knih podle řady vodítek. Aby uspěly, musely vypátrat řadu knížek v oddělení pro děti, překonat nástrahy vyhledávání v našem online katalogu a najít zvukovou knihu ve studovně. Všechny skupinky byly úspěšné, a tak si děti zasloužily odměnu v podobě komiksu. Doufáme, že si malí návštěvníci program užili a budeme se na ně těšit zase někdy příště.

Návštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Křemže, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: