Návštěva dětí na pobočce Plešivec

Ve středu 17. 1. 2024 navštívily knihovnu na Plešivci děti z Mateřské školky Plešivec II. Povídali jsme si o tom, jak to chodí v knihovně, naučili jsme se krátkou písničku, která dětem připomněla, jak by se měly chovat ke knihám a nakonec jsme si vyprávěli pohádku o Červené karkulce s pomocí pohádkového kufříku. Děti se tak aktivně zapojily do děje a  procvičily si mimo jiné  i myšlení, postřeh, představivost, sluchové vnímání, aktivní naslouchání. Děti byly velmi šikovné a moc hodné. Už teď se těšíme na další setkání, které se uskuteční ve středu 14. 2. 2024.

Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/9)Návštěva dětí na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/9)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: