Mozkový jogging, 4. lekce

Páteční Mozkový jogging proběhl 22. 4. 2022 a byl věnován paměťové technice Loci, základním principům kritického myšlení, testům vizuální pozornosti a již tradičnímu procvičení slovní zásoby. Cvičení jemné motoriky nám tentokrát předvedla jedna z účastnic kurzu. Děkujeme a těšíme se na poslední lekci v pátek 6. 5. 2022 od 10.00 hodin.

Mozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 4. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: