Mozkový jogging, 3. lekce

Páteční předvelikonoční Mozkový jogging proběhl 8. 4. 2022 ve velmi přátelské atmosféře, účastníci si osvojili techniku akronym a akrostik, procvičili slovní zásobu, zdárně vyřešili několik úkolů na prostorovou orientaci a čas zůstal i na uvolňovací cvičení. Děkujeme a těšíme se na příště opět v pátek 22. 4. 2022 od 10.00 hodin!

Mozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 3. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: