Mozkový jogging, 2. lekce

Páteční dopoledne 25. 3. 2022 již podruhé patřilo posilování mozkových závitů. Představili jsme si metodu kategorizace, osvěžili slovní zásobu, dokonce i slovenskou a procvičili jemnou motoriku. Děkujeme účastníkům a těšíme se na další lekci 8. 4. 2022 od 10.00 hodin!

Mozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging, 2. lekce, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: