Mozkový jogging, 1. lekce

V pátek jsme se v rámci Evropského týdne mozku sešli v učebně Městské knihovny potrénovat mozkové závity u mozkového joggingu. Naučili jsme se metodou příběhu, jak si lépe zapamatovat čísla a procvičili slovní zásobu nad slovními doplňovačkami. Také zbyl prostor na procvičení jemné motoriky. Zveme na další lekci dne 25. 3. 2022 od 10.00 hodin.

Mozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMozkový jogging_1, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: