Medvědí podvečer

Páteční besedování v knihovně 26. 1. 2024 bylo ve znamení českokrumlovských medvědů. Naše pozvání přijal pan Jan „Míša“ Černý, který se takřka padesát let stará o medvědy v zámeckém příkopu. Malí i velcí posluchači se dozvěděli spoustu zajímavostí o životě medvědů i o zajímavé, ale nelehké práci s nimi. V oddělení pro děti panovala příjemná atmosféra, návštěvníky zajímalo opravdu všechno. Pan Černý vytvořil pro všechny zájemce soutěžní otázky, které ještě můžete zkusit vyluštit až do 29. 2. 2024 v oddělení pro děti na soutěžních lístcích nebo na Facebooku naší knihovny. Těšíme se na spoustu správných odpovědí!

Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/21)Medvědí podvečer, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/21)

Medvědí podvečer, zdroj: Tomáš Kasal - Archiphoto.cz (1/7)Medvědí podvečer, zdroj: Tomáš Kasal - Archiphoto.cz (2/7)Medvědí podvečer, zdroj: Tomáš Kasal - Archiphoto.cz (3/7)Medvědí podvečer, zdroj: Tomáš Kasal - Archiphoto.cz (4/7)Medvědí podvečer, zdroj: Tomáš Kasal - Archiphoto.cz (5/7)Medvědí podvečer, zdroj: Tomáš Kasal - Archiphoto.cz (6/7)Medvědí podvečer, zdroj: Tomáš Kasal - Archiphoto.cz (7/7)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: