Máme semínkovnu!

Nabídněte vlastní nevyužité osivo jiným zahrádkářům a odneste si nová semínka pro své záhony a květníky. Jak to funguje? Vyberte si až tři sáčky se semínky zeleniny, bylinek nebo okrasných rostlin, které se Vám líbí. Zasejte je a hýčkejte je! Část rostlin pěstujte na semena. Až přijde čas, semínka skliďte a přebytky doneste zpět do semínkové knihovny. Nezapomeňte sáčky s osivem popsat: uveďte název rostliny (odrůdy) a rok sklizně. Semínkovnu najdete po celý rok v oddělení pro dospělé.

Máme semínkovnu!, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/5)Máme semínkovnu!, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/5)Máme semínkovnu!, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/5)Máme semínkovnu!, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/5)Máme semínkovnu!, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/5)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: