Máme rádi medvědy

V pátek 25. 3. 2022 jsme v oddělení pro děti přivítali našeho českokrumlovského medvědáře pana Jana „Míšu“ Černého a výtvarnici Lenku Kohoutkovou z Regionálního muzea v Českém Krumlově. Bylo to takový symbolický návrat po dvouletém období, kdy jsme takovéto akce mít nemohli; oba tu byli právě na začátku roku 2020. Pan medvědář zajímavě vyprávěl o historii medvědů na českokrumlovském zámku, hlavně ale o nové dvojici Vilému a Polyxeně. Odpovídal také na dotazy dětí i dospělých, třeba co nosí na krku (medvědí dráp) a jak se vůbec dostal k medvědům, co medvědi dostávají k snědku a mnoho dalších témat. Přinesl také krásné fotografie. Lenka Kohoutková pak s dětmi vyráběla půvabné hebké medvídky z papíru a froté látky – hezkou památku na příjemně strávený podvečer. Těšíme se už teď na nějaké další setkání s oběma milými hosty!

Máme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi medvědy, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: