Malá islandská sága

O své cestě na Island nám ve čtvrtek 19. 1. 2023 přišel vyprávět cestovatel Karel Bušta. Dověděli jsme se zeměpisná i historická fakta o ostrově nazývaném země větru, ohně a ledu a viděli mnoho krásných fotografií, které možná inspirovaly k návštěvě tohoto zajímavého koutu světa. Děkujeme za návštěvu!

Malá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMalá islandská sága, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: