Letošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže

V květnu 2022 proběhlo krajské kolo tradiční výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás – byl to již 12. ročník. Do krajského kola postoupilo celkem 170 prací. Obrázky i kniha českokrumlovských dětí opět zabodovaly. V úterý 7. 6. bylo slavností vyhlášení vítězů v Jihočeské vědecké knihovně v Českých Budějovicích. Vítězné práce jsou také vystaveny v prostorách knihovny.

V kategorii mateřských škol získal 2. místo obrázek Jakuba Horáka (kroužek DDM Český Krumlov) Stromy v barevném kabátku.

Eliška Laštovková (ZŠ Za Nádražím) obsadila nádherné 1. místo v kategorii 1. a 2. třída ZŠ s obrázkem V korunách stromů.

V kategorii 7. - 9. třída zabodovala na druhém místě Jana Paulusová (ZŠ Za Nádražím) – obrázek Les.

Studenti ze sekundy českokrumlovského gymnázia obsadili v kategorii ručně vyrobená knížka o lese také druhé místo za knihu Koukej! Ptáček!

Všem oceněným srdečně blahopřejeme!

Letošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověLetošní úspěch v krajském kole výtvarné soutěže, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: