Latrán a Nové Město

V pondělí  18. 9. 2023 jsme se sešli na další  společné procházce městem s poutavým a odborným výkladem Mgr. Martina Jakaba. Tentokrát jsme prošli celý Latrán a krumlovské Nové Město. Vycházku jsme zahájili u kostela svatého Jošta, pokračovali na Lazebnický most, zpět Latránem směrem ke klášterům a k pivovaru. Věříme, že si čtyřicet návštěvníků odneslo hezké zážitky a mnoho nových zajímavých informací. Věděli jste, že v areálu bývalého kostela svatého Jošta byla kdysi například první  prodejna firmy Baťa v Krumlově nebo že v areálu dnešního pivovaru bylo vdovské sídlo Anny Rožmberské z Rogendorfu, matky posledních Rožmberků: Viléma, Petra Voka a dcer Elišky, Bohunky a Evy? Další procházku s Mgr. Martinem Jakabem  plánujeme na jaro. Takže přijďte, těšíme se na vás.

Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (30/31)Latrán a Nové Město, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (31/31)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: