Krumlík opět na Míru

Ve čtvrtek 21. 9. 2023 dopoledne přišly děti z RC Krumlík na pobočku Mír, aby si poslechly pohádku O Sněhurce a sedmi trpaslících, kterou jsme si i pomocí loutek zahráli. Děti si prohlédly nové knížky, které je velmi zaujaly a dotvořily si papírového nanuka. Těšíme se na příště.

Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/25)Krumlík opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/25)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: