Krumlíci opět na Míru

Letos naposledy navštívily ve čtvrtek 21. 12. 2023 děti z RC Krumlík knihovnu na Míru, a u této příležitosti jsme si přečetli pohádku o zimě a o čekání na Ježíška. Děti si dotvořily andílka nebo sněhuláka, a protože byly celý rok moc hodné, našly pod knihovnickým stromečkem malý dárek. V příštím roce se budeme těšit na viděnou.

Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/25)Krumlíci opět na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/25)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: