Krumlíci na Míru

Ve čtvrtek 23. 11. 2023 navštívily opět po měsíci knihovnu na Míru děti s RC Krumlík. Přečetli a zahráli jsme si pohádku O Šípkové Růžence, dozvěděli se, co krteček dělá na podzim a nakonec si každý vymaloval kapříka pro štěstí.

Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/21)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/21)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: