Křest knihy Vina nevinných

V pondělí 9. 10. 2023 se sešlo na šest desítek návštěvníků na křtu autobiografické knihy Marie Skálové Vina nevinných. Příběh se odehrává v Sudetech mezi lety 1928 – 1945. Autorka v něm vzpomíná na dětství a dospívání strávené v Mezipotočí. Prosté, poutavé vyprávění vykresluje atmosféru a běžný život a nakonec i rozkol, který mezi Mariinu rodinu a jejich německé sousedy zasela válka. Večerem provázela prof. Jitka Radimská, na autorku svou maminku vzpomínala paní Jana Marková. Knihu vodou z kájovského léčivého pramene pokřtil emeritní starosta Českého Krumlova Mgr. Dalibor Carda.

Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (30/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (31/32)Křest knihy Vina nevinných, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (32/32)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: