Kouzelné sluchátko

Na přelomu dubna a května 2023 přišly dvě třídy třeťáků ze ZŠ Linecká na povídání o knížkách ilustrovaných Adolfem Bornem. Byl to hlavně Mach a Šebestová, ale taky Žofka, Pět báječných strýčků, Kocour v botách a spousta dalších. Děti se dozvěděly i řadu zajímavých věcí ze života pana Borna. Vyprávění i čtení bylo doplněno projekcí večerníčků a samozřejmě nechybělo ani známé kouzelné sluchátko!

Kouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKouzelné sluchátko, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: