Koncert kapely Lakomá Barka

V úterý 23. 4. 2024 v Gotickém sále vystoupila českokrumlovská kapela Lakomá Barka. Zcela zaplněným sálem zněly písně  lidové, veselé i dojemné v originálním podání této skvělé kapely. Všichni jsme odcházeli nabití vlnou pozitivní energie a s příslibem dalšího setkání, které se pravděpodobně uskuteční na podzim. Budeme se těšit.

Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/30)Koncert kapely Lakomá Barka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (30/30)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: