Komiks

Dvě říjnové středy 12. a 19. byly u nás v knihovně věnované komiksu. Na besedy dorazili páťáci ze ZŠ Křemže, abychom společně strávili dopoledne plné stripů a bublin. V první části jsme si společně posvítili na předky komiksu od jeskynních maleb po zobrazení biblických příběhů, poté jsme se věnovali vývoji komiksu především v americkém prostředí. Neopomenuli jsme ale ani japonský, frankofonní a především český komiks. Ve druhé části besedy jsme se věnovali praktické ukázce komiksové tvorby. Navrhli jsme vlastní superhrdiny, přiřkli jsme jim originální schopnosti a předměty, a vyzkoušeli jsme si, jak těžké může být postavu rozpohybovat. Věříme, že děti byly s besedou spokojené a  budeme se na ně těšit při některém z dalších programů.

Komiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKomiks, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: