Kdo má smysl pro nesmysl?

Ve středu 10. 5. 2023 si čtvrťáci ze Základní školy Linecká ulice přišli poslechnout hravé verše našich i světových autorů, které patří do žánru nonsensu a limericku. Začínali jsme L. Carrollem a E. Learem a přešli k nám domů k Emauelu Fryntovi, Jiřímu Vodňanskému, Pavlu Šrutovi, Daniele Fišerové a dalším. Pro zpestření jsme si pustili také několik zhudebněných textů a zazpívali si Když jde malý bobr spát… Myslím, že si každý odnesl zážitek z některé veselé básničky a už si nebude myslet, že poezie je nuda.

Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/16)Kdo má smysl pro nesmysl?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/16)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: