Knihovna se zapojila do Dnů evropského dědictví

I letos se naše knihovna aktivně zapojila do nabídky programu Dnů evropského dědictví, které pořádá Město Český Krumlov. V sobotu 10. 9. 2022 byla pro návštěvníky připravena komentovaná prohlídka historických sálů Prelatury, které se zhostil ředitel knihovny Mgr. Martin Nechvíle. Následovala komentovaná prohlídka centra města se zaměřením na problematiku proměn fasád českokrumlovských domů. Průvodcem byl Mgr. Jiří Bloch. Třetím bodem odpoledního programu byla komentovaná prohlídka původní dolní panské zahrady, dnes nazývané Pivovarská. S odborným a velmi poutavým výkladem Ing. Jiřího Olšana jsme si prohlédli běžně nepřístupnou část soukromé zahrady s romantickou grottou a dále pak zahradu Pivovarskou, kterou jako dolní zahradu založili páni z Rožmberka.

Dny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém KrumlověDny evropského dědictví, zdroj: Město Český Krumlov, Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: