Knihovna je sběrným místem pro Kabelkový veletrh

Naše knihovna se i letos zapojila do dobročinné akce. Máte doma nepotřebné či okoukané, ale stále pěkné kabelky, které by mohly někomu udělat radost? Darujte je do sbírky pro osmý ročník Kabelkového veletrhu, na který si každoročně do českobudějovického IGY Centra nacházejí cestu tisíce lidí. Kabelky budou při veletrhu, který se letos v IGY uskuteční 18. 9. 2024, prodány za symbolické ceny.

Výtěžek pak bude s Nadačním fondem Jihočeské naděje rozdělen talentovaným dětem z jihu Čech na další rozvoj jejich nadání.

Sběrné místo je v Městské knihovně v Českém Krumlově v oddělení pro dospělé do 31. 8. 2024. Pořadatelem akce je Deník ve spolupráci s IGY Centrem.

Kabelkový veletrh, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: