Knihovna funguje přes výdejní okénka

Knihovna funguje přes výdejní okénka

Milí čtenáři,
i v aktuálním nouzovém stavu je naše knihovna stále přístupná prostřednictvím tří výdejních okének. První se nachází v místech bočního vstupu do oddělení pro dospělé z nádvoří knihovny v Horní ulici 155. Druhé a třetí pak na pobočkách Plešivec a Mír. Ve výdejních okénkách je možné si vyzvednout předem objednané knihy, časopisy, CD nebo stolní hry, případně výpůjčky vracet.

Objednávat lze nejlépe den předem, a to telefonicky (odd. pro dospělé: 380 714 794, odd. pro děti: 380 716 385, studovna: 380 714 144) nebo emailem (knihovna@knih-ck.cz).

Na pobočkách telefonicky na čísle 380 728 795 (Plešivec), 380 726 119 (Mír) nebo emailem plesivec@knih-ck.cz (Plešivec), mir@knih-ck.cz (Mír). Provozní doba výdejních okének je stejná jako při běžném provozu. Tak neváhejte a objednávejte.

Provozní doba výdejních okének Městské knihovny Český Krumlov [PDF, 197 kB]

Těšíme se na Vaši návštěvu u okének!

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: