Kdyby fotografie mohly vyprávět…

Úterní podvečer 4. 10. 2022 patřil povídání o snímcích noční oblohy, kterému se věnuje astro-fotograf a cestovatel Petr Horálek. Ten jako první na světě přinesl fotografii krásy noční oblohy nad rajským ostrovem Aitutaky, uprostřed jižního Tichomoří. Unikátní fotografie byly doprovázeny osobními příběhy a neotřelými zážitky při jejich vzniku.

Kdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKdyby fotografie mohly vyprávět…, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: