Karel Čapek a (nejen) Dášenka

Čtvrteční dopoledne 3. 11. 2022 patřilo čtvrťákům ze ZŠ Linecká, kteří se přišli něco dozvědět o Karlu Čapkovi. Mluvili jsme ale o celé rodině Čapků i o knihách Karlových sourozenců. Něco z knížek jsme si přečetli a viděli jsme dva díly Večerníčku o Dášeňce. Věřím, že si třeba někdo z dětí doma knížku objeví – třeba po babičce – a přečte si ji celou!

Karel Čapek a (nejen) Dášenka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKarel Čapek a (nejen) Dášenka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKarel Čapek a (nejen) Dášenka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKarel Čapek a (nejen) Dášenka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověKarel Čapek a (nejen) Dášenka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: