Kamarádi z říše zvířat

Středa 4. 10. 2023 je již mnoho let slaven jako Mezinárodní den zvířat. V tento den má svátek sv. František z Assisi – patron všech zvířat. Letos jsme si tento den připomněli i v oddělení pro děti. Vyprávěli jsme si o zvířátkách, luštili hádanky a různé další úkoly, vyprávěli si pohádku o lvovi v knihovně a nakonec tvořili malého lva z papíru. Každý z nás si připomněl i zvířátko, které měl nebo má doma. Těšíme se na další setkání se zimní a předvánoční tématikou!

Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/18)Kamarádi z říše zvířat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/18)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: