Jižní meandr v Českém Krumlově

Na společnou procházku městem za památkami a historickými zajímavostmi jižního meandru Českého Krumlova jsme se vydali v pondělní podvečer 22. 5. 2023 s Mgr. Martinem Jakabem. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavého o hradbách, branách, mlýnech a technických památkách této části Českého Krumlova. Naše cesta vedla parkem, kde dříve byla jezuitská zahrada, k synagoze a přes růžovou zahradu k zahradnímu domku, kde rok žil a tvořil světoznámý malíř Egon Schiele. Procházka to byla velmi příjemná a poučná, protože nyní již víme, kde byl dříve sirotčinec či katovna. Budeme se těšit na další setkání s Mgr. Martinem Jakabem a na jeho zajímavé vyprávění.

Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/21)Jižní meandr v Českém Krumlově, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/21)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: