Jarní tvoření

Jarní tvoření na pobočce Mír se konalo ve čtvrtek 13. 4. 2023 ve spolupráci s lektorkou Karolínou Pimparovou. Děti si vyrobily kytičky z papíru a ozdobily si je podle svého přání. Veselé jarní přáníčko jistě udělá radost jejich maminkám i tatínkům. Další tvoření nás čeká ve čtvrtek 11. 5. 2023.

Jarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověJarní tvoření, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: