Jak to chodí v knihovně

V pátek 14. 6. 2024 přišly na pobočku Plešivec dvě třídy předškoláků z MŠ Plešivec I. Tentokrát jsme si povídali na téma „Jak to chodí v knihovně“. Děti se dozvěděly, jaký je rozdíl mezi knihovnou a knihkupectvím, kdo se může stát čtenářem a jak se máme správně chovat ke knihám. Naučili jsme se písničku Knížka pohádková. Musím dětem moc poděkovat, protože mi pomohly uklidit knihovnu po nezbedných skřítcích, kteří v knihovně přes noc přeházeli knihy v regálech. Děti byly moc šikovné a během chvilky zařadily knihy zase na správné místo. Nakonec si děti, za poslechu písniček pro nejmenší, vybarvily obrázek s moudrou sovou. Jelikož už děti půjdou po prázdninách do školy, přejeme všem, aby se jim ve škole co nejvíce dařilo.

Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (30/31)Jak to chodí v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (31/31)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: