Izrael/Ukrajina

V úterý 1. 11. 2022 zavítal do českokrumlovské knihovny známý novinář, bývalý zahraniční zpravodaj České televize a držitel významných ocenění PhDr. Jakub Szántó. Poutavě hovořil zejména o Izraeli, o historických kořenech blízkovýchodního konfliktu a o komplikovaném vztahu Izraele k Ukrajině a Rusku. Závěrem zodpověděl i dotazy z publika, které čítalo přes sedmdesát návštěvníků. Akci pořádalo Centrum pro pomoc dětem a mládeži ve spolupráci s knihovnou.

Izrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověIzrael/Ukrajina, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: