Ferda Mravenec a jeho kamarádi

V pondělí 6. 6. 2022 přišly opět děti z MŠ Plešivec II., aby prožily velké dobrodružství s Ferdou Mravencem a dalšími hrdiny z knížek Ondřeje Sekory. Mimo jiné jsme s knížkou navštívili i podivuhodné město Kocourkov a dozvěděli se, jak kocourkovští stavěli studnu. Ferdova dobrodružství se na závěr znova zopakovala v animovaném filmu.

Ferda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověFerda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověFerda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověFerda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověFerda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověFerda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověFerda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověFerda Mravenec a jeho kamarádi, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: