Exkurze studentů VU3V do Studijního centra

Ve středu 26. 1. 2022 jsme navštívili s našimi studenty Virtuální univerzity 3. věku (VU3V) českokrumlovské Studijní centrum, které se nachází na 1. nádvoří zámku a v letech 2015 – 2016 prošlo citlivou rekonstrukcí ve stylu 40./50. let minulého století. Mnozí studenti zavzpomínali na původní prostory, kde se konávalo předávání občanských průkazů, vedly výslechy či sídlila dopravní policie. Nyní se stalo přívětivým a elegantním zázemím pro konference, studijní pobyty či komorní koncerty.

Děkujeme panu Ing. L. Vokatému, který byl našim průvodcem a těšíme se již ve středu na setkání se studenty na kurzu „Rituály evropských královských rodů“ a „Dějiny oděvní kultury I“.

Exkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověExkurze studentů VU3V do Studijního centra, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: