Exkurze studentů VU3V do Regionálního muzea

Volnou středu 18. 10. 2023, ve které neprobíhá výuka VU3V, navštívili studenti výstavu v Regionálním muzeu v Českém Krumlově – Jihočeské lidové kroje. Výstavou nás provedla její kurátorka Mgr. Alice Glaserová. Její poutavý výklad studenty velmi zaujal, samozřejmostí bylo i zodpovězení zvídavých dotazů. Velmi děkujeme Mgr. Glaserové i Regionálnímu muzeu a těšíme se na příště.

Exkurze studentů VU3V do Regionálního muzea, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/6)Exkurze studentů VU3V do Regionálního muzea, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/6)Exkurze studentů VU3V do Regionálního muzea, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/6)Exkurze studentů VU3V do Regionálního muzea, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/6)Exkurze studentů VU3V do Regionálního muzea, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/6)Exkurze studentů VU3V do Regionálního muzea, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/6)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: