Dojdeme až do Betléma?

Páteční odpoledne 16. 12. 2022 bylo v oddělení pro děti věnováno dětem a jejich maminkám. Cestou do Betléma se hráči setkali se čtyřmi tajuplnými bytostmi adventu, Barborkou, Mikulášem, Ambrožem a Lucií. Každá z nich měla pro děti úkol k vyluštění. Po absolvování této „cesty“ si každé dítě vyrobilo jednoduchý betlémek a ještě si mohlo vybrat malou odměnu. Za zvuků koled a v příjemné náladě se všem podařilo úkoly splnit a společně jsme zažili příjemné chvíle týden před příchodem Ježíška.

Dojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDojdeme až do Betléma?, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: