Děti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír

Na Zelený čtvrtek 6. 4. 2023 navštívili samí kluci z RC Krumlík pobočku na Míru. Společně jsme si přečetli pohádku O Smolíčkovi, pověděli jsme si o zvycích spojenými s Velikonocemi, řekli si několik velikonočních koled a nakonec si každý ozdobil své papírové vajíčko. Za měsíc se budeme těšit na viděnou.

Děti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověDěti z RC Krumlík navštívily pobočku Mír, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: