Děti z Krumlíku opět na Míru

V pátek 24. 5. 2024 přišly děti z RC Krumlík, aby si poslechly pohádku O Smolíčkovi z knihy Povídej pohádku, prohlédly si několik knížek a individuálně jsme si přečetli i další kratší pohádky a několik básniček. Nakonec si každý vymaloval svou skořápku, ze které se vyklubal malý dráček.

Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/23)Krumlíci na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/23)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: