Čteme Hezky Česky, 6. setkání

Poslední setkání příznivců čtení Čteme Hezky Česky v letošním roce proběhlo ve středu 12. 10. 2022 v Gotickém sále českokrumlovské knihovny. Tentokrát přijel spisovatel Tomáš Přibyl z Prachatic. Jeho literárním žánrem jsou příběhy a romány s detektivní zápletkou. Knihy „Smutný žhář“, „Oči, které nevidí“ nebo „Pětidomí“ jsou zajímavou psychologickou sondou do života postav. Pracuje jako novinář pro Prachatický deník, přispívá do různých cestovatelských časopisů, je přispěvatelem do pořadu Toulavá kamera, spolupracuje s Českým Rozhlasem České Budějovice atd. Velmi příjemné povídání doprovodili krásnou historickou muzikou bývalé žačky ZUŠ Český Krumlov pod vedení p. Čížka. Moc děkujeme. V příštím roce zahájíme sérii čtení v květnu.

Čteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 6. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: