Čteme Hezky Česky, 5. setkání

Ve středu 14. 9. 20022 jsme se těšili již po páté na čtení na ulici se spisovatelem Janem Štifterem, ale počasí rozhodlo za nás a setkání se přesunulo do příjemně prohřátého Gotického sálu městské knihovny. Od posledního setkání vyšly Janu Štifterovi knihy: „Doudlebsko den za dnem“ a „Lipensko den za dnem“. Knihy jsou koncipované jako nekonečný kalendář, který zaznamenává zajímavé historické události těchto míst v jednotlivých dnech a je možné do něj vpisovat své rodinné, nebo místní události pro další generace. Vše je doplněno historickými fotografiemi ze soukromých sbírek nebo z Musea Fotoateliéru Seidel.  Poslední autorova kniha, kterou si bylo možné i zakoupit, se jmenuje Paví hody. Autobiografický román složený ze vzpomínek rodiny, žijící v Honím Jelení, kterou zasáhly události 20. století. Příjemnou atmosféru doladili skvělí muzikanti z kapely Mimofchodem. Pokud vše dobře dopadne, měli bychom se potkat 12. 10. 2022 se spisovatelem Janem Davidem Žákem, tentokrát znovu v Gotickém sále v 18.00 hodin. Jste srdečně zváni.

Čteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 5. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: