Čteme Hezky Česky, 4. setkání

Srpnové setkání příznivců „Čteme Hezky Česky“ proběhlo ve středu 10. 8. 2022 v 18.00 hodin. Tentokrát nám vyprávěl, nejen o svém literárním životě, Jan Matěj Krnínský. Četl básně ze svých literárních začátků a všechny posluchače překvapil jejich aktuálností. Ukázky z nově připravované knihy, která bude volně navazovat na Balady z trní, četla Jarka Dominová. V novém složení nás celým večerem provázela obnovená kapela Paraván. Díky krásným folkovým písničkám se zastavovali kolemjdoucí a užívali si s námi podvečerní neformální zábavu. Na další čtení se můžete přijít podívat ve středu 14. 9. 2022 ve stejnou hodinu do Soukenické ulice.

Čteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověČteme Hezky Česky, 4. setkání, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: