Čteme Hezky Česky

Třetí setkání v letošním roce se odehrálo v podvečer 19. 7. 2023. Spisovatel, muzikant, scénárista, loutkoherec pan Václav Koubek, legenda, která je zakladatelem Vesnického hudebního klubu v Chotěmicích, čtením svých povídek, hraním na harmoniku a zpěvem báječně rozjasnil Soukenickou ulici. Ke koupení byly na místě jeho knihy a hudební CD. Další setkání je 9. 8. v 18.00 hod. před Krámkem Hezky Česky.

Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/15)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/15)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: